טי איי טורס בע"מ, חברות הבת שלה וחברות מסונפות, הפועלת תחת השם העסקי יאללה יאללה (להלן: "יאללה יאללה", "אנחנו", "שלנו") מכבדת את הפרטיות של המבקרים באתר שלה בכתובת https://yallayalla.co.il ובתחומי המשנה שלו (להלן: "האתר") ובשירותי ההזמנות שלה הזמינים באמצעות האתר (להלן: "השירותים"), (להלן: "משתמש" או "את/ה")

אנא קרא/י מסמך זה בקפידה על מנת להבין את ההשקפות ושיטות העבודה של טי איי טורס לגבי השימוש במידע אישי שיכול וייאסף ויעובד כחלק משימושך בשירותים והדרך שבה יטופל על ידי יאללה יאללה.

את/ה אחראי/ת באופן בלעדי לתקשורת ו/או לאינטראקציות ו/או לפגישות שלך עם משתמשים אחרים, מפעיל(י) הטיול המאורגן וכל צד שלישי אחר כתוצאה משימושך בשירותים, ואת/ה תנקוט/תנקטי במשנה זהירות סביר בכל תקשורת, אינטראקציה ו/או פגישה כאמור. כל מידע אישי הניתן על ידך במישרין לצדדים שלישיים כאמור ניתן על אחריותך הבלעדית ויאללה יאללה אינה אחראית בקשר לכך.

 1. אודות מדיניות הפרטיות

  מדיניות הפרטיות שלהלן חלה בעת ביקורך או שימושך באתר שלנו ו/או שימושך בשירותים. כמו כן, היא חלה כאשר אנחנו בקשר איתך בדרכים אחרות, בין אם מולך כאדם פרטי או מולך כדירקטור, בעל מניות, שותף, עובד או נציג אחר של חברה או ארגון אחר/ת.

 2. מי אנחנו

  במדיניות זו, התייחסויות ליאללה יאללה או ל"אנחנו" או "אנו" נעשות לחברת "TI Booking Processing Ltd", אשר רשומה בכתובת הבאה: Themistokli Dervi, 3, Julia House, 1066 ניקוסיה, קפריסין.

 3. אישור מדיניות זו על ידך

  מדיניות הפרטיות שלהלן (להלן: "מדיניות הפרטיות") מפרטת את הדרך בה המידע האישי שלך נאסף על דרך שימושך באתר ו/או בשירותים ולאחר מכן מעובד על ידי טוריסט ישראל.

  בכניסתך, התחברותך, גישתך או שימושך באתר או בשירותים, את/ה מאשר/ת כי את/ה מודע/ת או כי ניתנה לך האפשרות להיות מודע/ת ולהסכים (בסמכות משפטית בה נדרשת הסכמה כאמור) למדיניות הפרטיות שלהלן ולשיטות העבודה של טוריסט ישראל כמתואר להלן, לרבות העיבוד (לרבות איסוף, שימוש, גילוי, שמירה או סילוק) של המידע שלך על פי תנאי המדיניות שלהלן.

 4. איזה מידע נאסוף על המשתמשים שלנו?

  אנחנו אוספים מהמשתמשים של האתר ו/או השירותים שלנו שני סוגים של נתונים ומידע:

  • מידע לא אישי

   הסוג הראשון הוא מידע אנונימי ולא מזהה. מידע לא אישי, כאשר נאסף, מהווה מידע טכני והתנהגותי שאינו שייך לאדם מסוים (להלן: "מידע לא אישי").

   באפשרותך לגשת, לגלוש ולהשתמש באתר מבלי לגלות מידע אישי. עם זאת, בדומה לרוב האתרים והשירותים המקוונים, אנחנו אוספים באופן פאסיבי מידע לא אישי מסוים מהמכשירים שלך כאשר את/ה ניגש/ת, משתמש/ת וגולש/ת באתר, לרבות: (1) מידע טכני כגון הסוג והגרסה של המכשיר שלך ומערכת ההפעלה שלו, סוג הדפדפן, רזולוציית המסך, שפת דפדפן המכשיר והמקלדת, חיבוריות Wi-Fi וסוג ושם המכשיר ו/או הדפדפן שלך, וכו'; ו(2) מידע התנהגותי אשר עשוי לכלול את רצף הלחיצות של המשתמש באתר, הפעילויות של המשתמש באתר ומידע נוסף מטבע דומה (להלן במאוחד: "מידע טכני והתנהגותי"). כמו כן, אנחנו רשאים להשתמש בספקי שירות צד שלישי כגון Google Analytics כדי לקבל אנליטיקה מפורטת על המכשיר ועל התנהגותו של המשתמש באתר.

   לתשומת ליבך, אנחנו או ספקי השירות צד שלישי שלנו יאספו מידע טכני והתנהגותי כאמור באמצעות טכנולוגיות מסוימות כגון קבצי קוקיז (כמפורט בהרחבה במדיניות הקוקיז שלנו מתחת למדיניות הפרטיות שלהלן בעמוד זה (להלן: "מדיניות קוקיז").

  • מידע אישי

   סוג המידע השני שאנו אוספים הוא מידע מזהה אישי. במילים פשוטות, מידע זה מזהה אדם או הינו מטבע פרטי ו/או רגיש, כגון פרטי הקשר שלך (להלן: "מידע אישי"), לרבות:

   • מידע אישי הניתן מרצון בעת השימוש באתר ובשירותים
    • פתיחת חשבון: בעת פתיחת חשבון לשימוש בשירות, תידרש/י לספק לנו את הבאים: כתובת דוא"ל וסיסמה. באפשרותך לספק מידע נוסף, לרבות שמך, מספר הטלפון שלך וכו'.
    • תקשורת מול טוריסט ישראל: מידע שאת/ה מספק/ת לנו כחלק מכל תקשורת מול טוריסט ישראל, בכל אמצעי, לרבות באמצעות תכתובת דוא"ל, יצירת קשר עם שירות הלקוחות שלנו או במהלך שיחות מכירה (מידע כאמור יכול שיכלול נתונים שיווקיים ונתוני תקשורת הכוללים את ההעדפות שלך לקבלת חומרים שיווקיים מאיתנו ואת העדפות התקשורת שלך).
    • פרטי קשר: בעת בירור לגבי שירותים באמצעות האתר (כגון שימוש בטופס "יצירת קשר" באתר או באמצעות בקשה להזמין טיול מאורגן פרטי), נבקש ממך לספק לנו חלק מהפרטים הבאים או את כולם: שם, כתובת דוא"ל, מספר טלפון, לאום, מדינת מגורים והודעה עם מלל חופשי.
    • הזמנות: משתמשים המבקשים להשתמש בשירותים נדרשים לספק את המידע המפורט בטפסי ההזמנה השונים הזמינים באתר, לרבות השם המלא, כתובת הדוא"ל, המיקום בישראל, מספר הטלפון, האזרחות, הדת והודעת המלל החופשי של המשתמשים.
   • תשלום

    על מנת לשלם עבור שימושך בשירות, תידרש/י להשתמש במעבדי תשלום מקוון מסוימים שידרשו ממך למלא טופס חיוב בו תידרש/י לספק למעבדי התשלום המקוון כאמור מידע אישי מסוים (כגון מספר כרטיס אשראי ופרטי חיוב נלווים אחרים) (ראה/י סעיף 8 מטה לגבי אמצעי תשלום). אנחנו לא נשמור את המידע כאמור בשרתים שלנו. אנחנו שומרים רק את פרטי העסקה שמעבדי התשלום המקוון כאמור מספקים לנו, והמידע כאמור מאובטח במידה מחמירה. אם נגלה כי סיפקת לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, נמחק מידע זה מהר ככל האפשר.

   • מידע אישי הנאסף באמצעות טכנולוגיה
    • נתוני מיקום גיאוגרפי: בעת השימוש באתר ובשירותים, אנחנו ניגש, נאסוף, נעבד, ננטר ו/או נאחסן מרחוק "נתוני מיקום גיאוגרפי", לרבות באמצעות איסוף כתובות IP ומידע דומה אחר על מנת לקבוע את מיקומך לצרכי אנליטיקה ואבטחה.
    • מידע טכני והתנהגותי: ככל שהמידע הטכני וההתנהגותי כמפורט לעיל בסעיף 4.1 יהיה מקושר או משויך לאדם מסוים, המידע כאמור יהווה מידע אישי.
    • מזהים: אנחנו מעבדים מזהים מקוונים מסוימים, לדוגמה כתובת פרוטוקול אינטרנט (IP), מזהה המכשיר הייחודי שלך (UDID), UserID, או מזהים ייחודיים אחרים, לצרכי מיקום גיאוגרפי, אנליטיקה ואבטחה. כמו כן, אנחנו רשאים להשתמש במזהים כאמור על מנת לספק פרסומות. בנוסף, בעת השימוש באתר, ספקי השירות צד שלישי המורשים שלנו רשאים לאסוף את מזהי הפרסום של משתמש, כמפורט בהרחבה במדיניות הקוקיז שלנו.

הערה:

 • אנחנו רשאים להצליב מידע אישי עם מידע אישי אחר שברשותנו לגבי(י)ך וכל מידע לא אישי המחובר או קשור או נלווה לכל מידע אישי ייחשב בתור מידע אישי בהינתן שקיים החיבור, קשר או שיוך כאמור.
 • אנחנו משתמשים בשירותי מעקב צד שלישי ורשומות שימוש על מנת לעקוב אחר ולנתח נתונים ממשתמשים של האתר והשירותים לצרכי אבטחה ומניעת הונאה. כמו כן, אנחנו רשאים להשתמש בקבצי קוקיז על מנת לאסוף מידע לגבי שימושך באתר ובשירותים ומידע שחיפשת וניגשת אליו (למידע נוסף, אנא ראה/י את מדיניות קבצי הקוקיז שלנו).
 1. איך אנחנו אוספים מידע על המשתמשים שלנו?

  אנחנו משתמשים בשתי שיטות עיקריות:

  א) אנחנו אוספים מידע באמצעות כניסתך, חיבורך, גישתך ו/או שימושך באתר ו/או בשירותים. במילים אחרות, בעת שימושך בשירותים, אנחנו מודעים לכך ורשאים ללקט, לאסוף ולאחסן את המידע הקשור לשימוש כאמור (כגון מידע לא אישי כמפורט לעיל, כתובת ה-IP שלך והיסטוריית הצפייה שלך בעמודים).

  ב) אנחנו אוספים מידע שאת/ה מספק/ת לנו מרצון. לדוגמה, אנחנו וספים מידע אישי כאשר את/ה נרשם/ה ופותח/ת חשבון וכאשר את/ה יוצר/ת איתנו קשר דרך האתר. אנחנו רשאים ללקט, לאסוף ולאחסן את המידע כאמור באופן עצמאי או בעזרת ספקי שירות צד שלישי מורשים שלנו, כמפורט מטה.

  ג) אנחנו אוספים מידע אישי משותפי ההזמנות שלנו. אנחנו אוספים מידע ונתונים שיכולים להיחשב בגדר מידע אישי משותפים צד שלישי שלנו, על ידי שימוש בממשקי ה-API של אותם צדדים שלישיים.

 2. מהן מטרות איסוף המידע?

  אנחנו אוספים מידע לא אישי ומידע אישי על מנת לספק את השירות.

  מידע לא אישי מעובד על מנת:

  • לשפר את החוויה של המשתמש/ת באתר;
  • ליצור מידע סטטיסטי וללמוד על ההעדפות של משתמשים ומגמות כלליות באתר; (כגון, להבין אילו מאפיינים פופולריים יותר מאחרים); וכמו כן
  • לשמור על האתר בטוח ומאובטח ועל מנת למנוע הונאה.

מידע אישי מעובד על מנת:

 • לאפשר את פעילות השירותים (על ידינו או על ידי ספקי שירות צד שלישי שלנו), לרבות האתר, לנהל את חשבונך או אחרת לעמוד בהתחייבויות החוזיות שלנו מולך;
 • פרטי הקשר שלך מעובדים על מנת לתעד את רצונך להיות לקוח חדש ועל מנת ליצור איתך קשר טלפוני ו/או באמצעות הדוא"ל עם מידע נוסף לגבי המוצרים או השירותים לגביהם ביררת דרך האתר. על מנת לוודא כי אנחנו מציעים שירות טוב ומועיל, אנחנו רואים בשימוש זה כשימוש מידתי שאינו יפגע בך או יפלה נגדך;
 • להוסיף את פרטי הקשר שלך לרשימת הדיוור שלנו על מנת שנשלח לך מידע על המוצרים והשירותים שלנו באמצעות דוא"ל, הודעת SMS, טלפון, הודעה בדפדפן או בדואר. יש לך את הזכות לבטל מסרים שיווקיים בכל עת בהתאם להנחיות שמופיעות בהודעה כאמור או באמצעות יצירת קשר איתנו: [email protected]. עבור שיווק דוא"ל למנוי פרטי (כלומר, כתובת דוא"ל שאינה שייכת לתאגיד) עמו לא התקשרנו בעבר כלקוח, ייתכן ונצטרך את הסכמתך לשלוח לך שיווק דוא"ל יזום;
 • לאפשר יצירת קשר עם משתמשים לצרכי מתן סיוע טכני ושירות לקוחות;
 • להתאים אישית את החוויה שלך באתר;
 • לוודא כי התכנים באתר מוצגים באופן מיטבי עבורך ועבור המכשיר שלך (כגון טאבלט, טלפון נייד);
 • לשלוח לך עדכונים, הודעות, הכרזות ומידע נוסף הקשור ליאללה יאללה באמצעות דוא"ל, הודעת SMS, טלפון, הודעת דפדפן או בדואר, לרבות מידע לגבי שינויים שנעשו בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האתר והשירותים שלנו;
 • לשמור על האתר בטוח ומאובטח ועל מנת למנוע הונאה ופשיעה, לרבות אימות הזהות של המשתמש/ת לטובת טיפול באינטראקציות בלתי הולמות של המשתמש/ת ו/או שימוש כוזב בשירותים שלנו;
 • לעמוד בהתחייבויות המשפטיות שלנו ועל מנת להצליח להגן על הזכויות והאינטרסים הלגיטימיים שלנו, לרבות על מנת לשפר שירותים;
 • לתחזק את רשומות עיבוד הנתונים שלנו ולצרכים מנהליים כלליים;
 • לאפשר למשתמשים להירשם למבצעים מיוחדים, תחרויות או שירותים מיוחדים;
 • לאפשר תשלומים עבור השימוש בשירותים, באמצעות מעבדי תשלום מקוון צד שלישי. לתשומת ליבך, אנחנו לא אוספים ולא מאחסנים פרטי כרטיס אשראי או מידע פיננסי אחר;
 • מעקב דוא"ל – אנחנו רשאים להשתמש בטכנולוגיית מעקב בתוך הודעת הדוא"ל שייתכן ונשלח לך על מנת לשפר אינטראקציות מולך ולהבין טוב יותר בין אם הודעות הדוא"ל שלנו נפתחו ונקראו או לא, ומעקב כאמור יכול שיכלול את תיעוד הזמן והמועד בהם פתחת את הודעות הדוא"ל שלנו וסוג המכשיר בו השתמשת לפתיחת הודעות הדוא"ל כאמור.

הערה למשתמשים שלנו מהאיחוד האירופי:

על מנת שחברת יאללה יאללה תעבד את המידע האישי שלך, כמפורט להלן, לעיבוד כאמור צריכה להיות 'עילה' המצדיקה אותו. לתשומת ליבך, פעולות של עיבוד מידע אישי כמפורט להלן יכול שיוצדקו לפי העילות הבאות:

 • העיבוד מבוסס על הסכמתך – כאשר את/ה נותן/ת לנו את הסכמתך ליצור איתך קשר לצרכי שיווק, או כאשר אנחנו משתמשים בקבצי קוקיז לאיסוף מידע לגבי השימוש שלך בשירותים, תתבקש/י להסכים לפעולות הנ"ל לפני שנוכל לעבד את המידע הנ"ל. ככל שתבחר/י לא לתת לנו את הסכמתך לפעילויות עיבוד כאמור, או ככל שתחליט/י בשלב מאוחר יותר למשוך בחזרה את הסכמתך, זה עלול להשפיע על היכולת שלנו לספק לך את השירותים שזמינים באתר שלנו;
 • העיבוד נחוץ לביצוע חוזה או עבור נקיטת צעדים לפני התקשרות בחוזה – בדרך כלל, המידע האישי שלך יינתן לנו (1) מכיוון שאת/ה מעוניין/ת בהתקשרות עם יאללה יאללה לטובת רכישת המוצרים והשירותים שלנו; או (2) ככל שאת/ה משתמש/ת בשירותים בהתאם לתנאי השירותים שזמינים בכתובת https://yallayalla.co.il/en/terms-conditions/
 • לפיכך, אנחנו מסתמכים על עילה זו בפעילויות עיבוד שנדרשות על מנת לאפשר לך להשתמש באתר ו/או בשירותים ועל מנת להודיע לך על שינויים בתנאי השימוש ובמדיניות הפרטיות של האתר שלנו;
 • העיבוד נחוץ על מנת לעמוד בהתחייבות משפטית – אנחנו רשאי לעבד את המידע האישי שלך לצורך גילוי מידע לרשויות; וכמו כן
 • העיבוד משרת את האינטרסים המסחריים הלגיטימיים שלנו – בכפוף לאינטרסים ולזכויות היסוד שלך, בהתאם לאינטרסים לגיטימיים שלנו לשווק את המוצרים והשירותים שלנו ולהציע לציבור גישה נוחה ובטוחה לאתר שלנו, אנחנו נבצע את פעילויות עיבוד המידע האישי המתוארות להלן, כגון עיבוד המידע האישי שלך על מנת להתאים אישית את האתר, לסייע לנו למנוע פשיעה והונאה, לנהל את הפעולות הפנימיות שלנו, לתחזק רישומים ומעקב דוא"ל. אנחנו רשאים כמו כן להשתמש במידע שמופיע בקבצי קוקיז מסוימים ובקבצים אחרים מסוג זה או בתגיות על בסיס עילה כאמור לצרכי האינטרסים הלגיטימיים שלנו על דרך הצגת האתר שלנו בדרך בטוחה וידידותית למשתמש. כאשר אנחנו מסתמכים על האינטרסים הלגיטימיים שלנו כעילה חוקית, נבצע מבחן איזון על מנת לוודא שהאינטרסים, הזכויות והחירויות שלך לא גוברים על האינטרסים הלגיטימיים שלנו.

הערה למשתמשים שאינם מהאיחוד האירופי:

בכניסתך, התחברותך, גישתך או שימושך באתר או בשירותים, את/ה מסכים/ה לאיסוף ועיבוד המידע האישי שלך כפי שצוין להלן.

 1. שיתוף מידע עם צדדים שלישיים
  • יאללה יאללה מכבדת את הפרטיות שלך ולא תגלה, תשתף, תשכיר או תמכור את המידע האישי שלך לכל צד שלישי, למעט כפי שמותר במדיניות פרטיות זו.
  • בנוסף לשימוש במידע שנאסף על ידינו לצרכים המתוארים בסעיף 6 דלעיל, אנחנו רשאים גם לשתף את המידע שלך במקרים הבאים:
   • אנשי צוות של יאללה יאללה: מידע אישי שאנחנו אוספים ומעבדים יכול שיועבר לידי אנשי הצוות של יאללה יאללה, או שאנשי הצוות יבצעו גישה אליו, אך ורק לצורך הפעלת האתר והשירותים ועל מנת ליצור איתך קשר (כמפורט בסעיף 6 דלעיל). לתשומת ליבך, כל אנשי הצוות של יאללה יאללה אשר יקבלו גישה למידע האישי שלך מחויבים לחיסיון מחמיר בנוגע למידע האישי כאמור.
   • חברות הקבוצה: ייתכן וחברים של חברות הקבוצה שלנו יבצעו גישה למידע האישי שאת/ה מספק/ת לנו על מנת להגשים את המטרות שלהלן.
   • ספקי שירות: אנחנו משתפים מידע אישי עם ספקים, ספקי תוכנה מסחרית, יועצים ומעבדי נתונים אשר מבצעים שירותים מטעמנו, לרבות וללא הגבלה, חברות שמספקות שירותי ניתוח, מסרים ושירותים שמארחים את האתר. לתשומת ליבך, אנחנו אוספים, מחזיקים ומנהלים את המידע האישי שלך באמצעות שירותי הענן של צד שלישי, כפי שנחשב סביר למטרות עסקיות, אשר יכול שיימצאו במדינות מחוץ לסמכות המשפטית שלך. למידע נוסף לגבי ספקי השירות שלנו, אנא ראה/י את סעיף 13 להלן.
   • בנוסף, אנחנו רשאים לשתף מידע אישי במקרים הבאים: (א) על מנת לקיים כל חוק, תקנה, תהליך משפטי, זימון או בקשה ממשלתית החלים; (ב) על מנת לאכוף מדיניות פרטיות זו או כל הסכם או תנאי שירות אחר/ים בינך לבין טוריסט ישראל, ולהגן נגד כל טענות או דרישות שהועלו נגדנו על ידך או מטעמך; (ג) לזהות, למנוע או אחרת לתת מענה לסוגיות של הונאה, אבטחה או סוגיות טכניות; (ד) להגן על הזכויות, הרכוש או הבטיחות האישית של טוריסט ישראל, המשתמשים שלה או כלל הציבור; ו(ה) כאשר יאללה יאללה עוברת כל שינוי במבנה השליטה שלה, לרבות על דרך מיזוג, רכישה או קנייה של כל או למעשה כל הנכסים של יאללה יאללה (כאשר חברה או משקיע נרכש/ת כאמור יכול שיהיה ממוקם במדינות מחוץ לסמכות המשפטית שלך).
  • למען הסר ספק, יאללה יאללה רשאית להעביר ולגלות מידע לא אישי לצדדים שלישיים לפי שיקול דעתה, לרבות וללא הגבלה, לצרכים סטטיסטיים, אנליטיים ומחקריים ועבור התאמה אישית, פיתוח ושיפור האתר והשירותים שלנו.
 2. תשלום

  אנחנו מקבלים אמצעי תשלום מקוונים מסוימים, באמצעות מעבדי התשלום המקוון שלנו אשר מאפשרים למשתמשים לשלוח ולקבל תשלומים בצורה מאובטחת ומקוונת באמצעות כרטיס אשראי או חשבון בנק. אנחנו רשאים להוסיף או לשנות את מעבדי התשלום המקוון לפי שיקול דעתנו הבלעדי. יאללה יאללה אינה מסונפת למעבדי התשלום המקוון הנ"ל (למידע נוסף, ראה/י את תנאי השימוש שלנו בכתובת https://yallayalla.co.il/en/terms-conditions/), מכיוון שכל אחד מהם קבלן עצמאי ואינו הסוכן או העובד של האחר, ואינו אחראי בכל צורה לפעולות או לביצועים (או להיעדרם) של האחר. השימוש במעבדי התשלום המקוון נעשה לפי שיקול דעתו של המשתמש ועל אחריותו וסיכונו בלבד. זו אחריותו של המשתמש לפעול לפי כל התנאים שצוינו על ידי מעבדי התשלום המקוון בתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם, לרבות וללא הגבלה, כל הגבלות גיל שצוינו בהם. את/ה מסכים/ה כי את/ה לוקח/ת על עצמך את כל הסיכונים הכרוכים בביצוע כל עסקה באמצעות מעבדי התשלום המקוון.

 3. הזכויות שלך

  יאללה יאללה מכירה בזכות שלך לגשת למידע האישי שאנחנו אוספים ומעבדים ולשנות אותו. ככל שברצונך לגשת או לתקן, לערוך או למחוק מידע אישי, אנא שלח/י לנו דוא"ל לכתובת: [email protected] ונגיב תוך זמן סביר, אך בכל מקרה לא יאוחר מתקופת הזמן המותרת בדין החל.

  הערה למשתמשים שלנו מהאיחוד האירופי:

  אנחנו מיידעים אותך בזאת לגבי הזכויות הבאות (לפי חוק האיחוד האירופי) ביחס למידע האישי שלך:

  • זכות גישה: עומדת לרשותך הזכות לבקש לעיין במידע האישי שמוחזק על ידי טוריסט ישראל. אנחנו רשאים לסרב לאשר את בקשת הגישה שלך ככל שהבקשה חסרת בסיס, מופרזת או חוזרת מטבעה.
  • זכות תיקון: ככל שהמידע האישי שמעובד על ידי יאללה יאללה אינו נכון, מלא או אינו מעובד תוך שמירה על הדין החל או על מדיניות פרטיות זו, עומדת לרשותך הזכות לתקן את המידע האישי שלך.
  • זכות מחיקה: תחת תנאים מסוימים, ייתכן ותהיה/תהיי זכאי/ת לדרוש מיאללה יאללה למחוק או "לחסום" את המידע האישי שלך (לדוגמה, כאשר העיבוד המתמשך של אותם נתונים אינו מוצדק).
  • זכות ניוד: עומדת לרשותך הזכות להעביר את המידע האישי שלך בין בקרי נתונים (כלומר, להעביר את המידע האישי שלך לישות אחרת). הזכות לנייד נתונים חלה רק במקום בו המידע האישי שלך מעובד על ידינו עם הסכמתך או לצורך ביצוע חוזה וכאשר העיבוד מבוצע בעזרת אמצעים אוטומטיים.
  • זכות להתנגד או למשוך הסכמה: כאשר העילה החוקית לעיבוד המידע האישי שלך היא "אינטרס ציבורי" או "אינטרסים לגיטימיים", אותן עילות חוקיות אינן מוחלטות ועומדת לרשותך הזכות להתנגד לעיבוד כאמור. במקום שבו את/ה מתנגד/ת על בסיס אינטרס לגיטימי, לא נמשיך לעבד את הנתונים האישיים שלך למעט כאשר נוכל להדגים עילה לגיטימית משכנעת לעיבוד אשר גוברת על האינטרסים, הזכויות והחירויות שלך או עבור הביסוס, המימוש או ההגנה של תביעות משפטיות. ככל שעיבוד המידע האישי שלך מתבסס על הסכמתך, יש לך את הזכות למשוך את הסכמתך לעיבוד כאמור בכל עת.
  • הזכות להגביל עיבוד: תחת תנאים מסוימים, עומדת לרשותך הזכות להתנגד לעיבוד המידע האישי שלך עקב המצב המסוים שלך.
  • הזכות להגיש תלונה: יש לך את הזכות להגיש תלונה לרשות הגנת הנתונים המתאימה או לרשות מפקחת בסמכות המשפטית שלך.

על מנת לנצל זכויות אלו, לפי העניין, אנא צור/צרי קשר איתנו באמצעות שליחת הודעת דוא"ל לכתובת: [email protected]

 1. מיקום הנתונים שלך

  המידע שנאסף ממך על ידי טוריסט ישראל, כמפורט במדיניות הפרטיות שלהלן, יכול שיועבר ויאוחסן בשרתים שיכול ויימצאו במדינות מחוץ לסמכות המשפטית שלך ובמדינה שלא נחשבת כמדינה המעניקה רמת הגנה הולמת לפי החוקים המקומיים שלך. כמו כן, יכול שהמידע יעובד על ידי יאללה יאללה וספקיה, ספקי השירות שלה או הצוות של שותפיה אשר פועלים מחוץ למדינה שלך.

  יאללה יאללה מחויבת להגן על המידע האישי שלך ותנקוט בצעדים הולמים על מנת לוודא שהמידע האישי שלך מעובד ומאוחסן בצורה מאובטחת בהתאם לחוקי הפרטיות החלים, כמפורט במדיניות הפרטיות שלהלן. הצעדים כאמור כוללים עריכת הסכמי העברת נתונים או וידוא כי ספקי השירות צד שלישי שלנו עומדים בנהלי ההגנה על העברת נתונים של טוריסט ישראל.

  הערה למשתמשים שלנו מהאיחוד האירופי:

  אם את/ה ממוקם/ת באיחוד האירופי, זכותך לבקש מידע נוסף לגבי מנגנוני העברת הנתונים שמובאים לשימוש על ידינו עבור העברות נתונים למדינות אחרות.

  על מנת לשמור על בטיחות המידע האישי שלך, אנחנו מיישמים מנגנוני אבטחה מחמירים בעת העברתו מחוץ למדינות האיחוד האירופי, וביניהם:

  – העברת המידע האישי שלך למדינות שאושרו על ידי הנציבות האירופאית כמדינות בעלות חוקי הגנת נתונים הולמים, כגון ישראל;
  – עריכת חוזים מקובלים שאושרו על ידי הנציבות האירופאית ומספקים רמה הולמת של הגנה באיכות גבוהה, מול הנמענים של המידע האישי שלך.
  – העברת המידע האישי שלך לארגונים המוסמכים בתור Privacy Shield Scheme, כפי שאושר על ידי הנציבות האירופאית.

  בשליחת המידע האישי שלך באמצעות האתר והפורטל, את/ה מאשר/ת ומסכים/ה, בסמכות המשפטית בה נדרשת ההסכמה כאמור, להעברה, אחסון ו/או עיבוד כאמור של מידע אישי.

 2. קטינים

  האתר ו/או השירותים נועדו למשתמשים מעל גיל ששה-עשר (16). לכן, יאללה יאללה לא מתכוונת לאסוף ולא אוספת ביודעין מידע אישי מקטינים מתחת לגיל ששה-עשר (16) ואינה מעוניינת בכך. אנחנו שומרים על הזכות לבקש הוכחת גיל בכל שלב על מנת שנוכל לאמת כי קטינים מתחת לגיל ששה-עשר (16) אינם משתמשים בשירות. ככל שנגלה כי אספנו מידע אישי מקטינים מתחת לגיל ששה-עשר (16), נמחק את המידע כאמור מהר ככל האפשר.

 3. ספקי שירות צד שלישי
  • בעת השימוש באתר ובשירותים, ייתכן ונשתמש בספקי שירות צד שלישי הרשאים לאסוף, לאחסן ו/או לעבד את המידע שלך, כמפורט במדיניות הפרטיות שלהלן.
  • לתשומת ליבך, אנחנו אוספים, מחזיקים ו/או מנהלים את המידע האישי שלך באמצעות הספקים המורשים צד שלישי של טוריסט ישראל עבור מוצרים או שירותים מסוימים (כגון שירותי אירוח בענן) (לרבות, לפי העניין, השותפים המסונפים שלהם) אך ורק לצורך מתן השירותים המבוקשים ולא לכל מטרה אחרת.
  • ייתכן וספקים אלו ממוקמים במדינה שאינה מקיימת את אותם חוקי הגנת נתונים שמתקיימים בסמכות המשפטית שלך.
  • ספקי שירות צד שלישי אלו כוללים, ללא הגבלה, ספקי שירות מהקטגוריות הבאות:
   • שירותי אירוח
   • מערכות שיווק דוא"ל ופלטפורמות שיווקיות;
   • פלטפורמות אנליטיקת רשת; וכמו כן
   • מפעילים וספקים;
 1. קישורים לאתרים צד שלישי

  קישורים מסוימים שמופיעים באתר מתירים למשתמשים לעזוב את האתר ולהיכנס לאתרים או שירותים שאינם שייכים ליאללה יאללה. רוב האתרים והשירותים המקושרים כאמור מספקים מסמכים משפטיים, לרבות תנאי שימוש ומדיניות פרטיות המפקחים על השימוש בהם. תמיד מומלץ לקרוא את המסמכים הנ"ל בקפידה לפני השימוש באותם אתרים ושירותים, בין היתר, על מנת לדעת איזה מידע נאסף לגבי(י)ך.

 2. אבטחה

  אנחנו נוקטים בצעדים הולמים על מנת לתחזק את האבטחה והתקינות של האתר שלנו ולמנוע גישה או שימוש בלתי מורשים אליו, באמצעות נהלים פנימיים וטכנולוגיות מקובלות בתעשייה.

  המידע האישי שלך ממוקם על שרתי AWS ועל שרתי Siteground, אשר מספקים תקני אבטחה מחמירים ומתקדמים (פיזיים ולוגיים).

  חלק מצעדי האבטחה בהם אנו משתמשים כוללים, ללא הגבלה, עיצוב והטמעה של שירותים בעלי אבטחה ברמה גבוהה בעזרת מנגנוני הצפנה וארכיטקטורה חדשניים, הגבלת גישה למידע האישי שלך לאנשים שזקוקים לגישה אליו על מנת לעבד אותו מטעמה של טוריסט ישראל והטמעה של מערכת ניהול ובקרת הרשאות מאובטחת באמצעות סינון גישה דרך רשת וחומת אש קנייני וספציפי, בנוסף למנגנוני קבוצת אבטחה.

  לתשומת ליבך, קיימים סיכונים טבעיים בשידור מידע באינטרנט או בשיטות אחרות של אחסון אלקטרוני ואיננו יכולים להבטיח כי גישה או שימוש בלתי מורשים לא יקרו לעולם.

  יאללה יאללה תשמור על החוק החל במקרה של כל פגיעה באבטחה, חיסיון או תקינות של המידע האישי שלך ותודיע לך על פגיעה כאמור אם היא נדרשת לעשות זאת על פי הדין החל.

  ככל שיאללה יאללה הטמיעה את צעדי האבטחה הנדרשים על פי החוק החל, יאללה יאללה לא תהיה אחראית בגין גישה בלתי מורשית, פריצה, או חדירות אבטחה אחרות או כישלון לאחסן או הגניבה, מחיקה, השחתה, הרס, נזק או אובדן של כל נתונים או מידע שנכללים במידע האישי.

 3. שמירת נתונים

  יאללה יאללה תשמור את המידע האישי ככל שאנחנו מרגישים בנוח לגבי רמת הדיוק והאמינות שלך. מידע אישי אשר לא נדרש עוד למטרה שעבורה נאסף יימחק, למעט כאשר יש לנו הצדקה תקפה לשמור אותו אשר מותרת על פי החוק החל, כמו לצורך פתרון מחלוקות או עמידה בהתחייבויות המשפטיות שלנו.

 4. תוספים חברתיים

  האתר רשאי לכלול תוספי מדיה חברתית (להלן: "תוספים חברתיים"). התוספים החברתיים מופעלים עבור או מאפשרים אינטגרציה חברתית עם רשתות חברתיות צד שלישי מסוימות או פלטפורמות צד שלישי מסוימות (להלן: "הרשת החברתית"). הרשתות החברתיות כאמור נוצרות ומתוחזקות על ידי צדדים שלישיים אשר אינם מסונפים לטוריסט ישראל ו/או נשלטים על ידה. ככל שאת/ה מאפשר/ת את האינטגרציה הנ"ל עם רשתות חברתיות, שימושך בתוספים החברתיים כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של הרשתות החברתיות צד שלישי המתאימות. עלי(י)ך לוודא כי קראת את תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות שלהם על מנת להבין את הדרך בה הם מטפלים במידע שלך ועל מנת להבין את השיטות לשינוי הגדרות הפרטיות או השיתוף באותם מכשירים. אם אינך מסכים/ה לשיטות התמוארות באותם תנאים, עלי(י)ך לא לבצע אינטראקציה עם אותן רשתות חברתיות, עם זאת, ייתכן ותגלה/י כי לא תוכל/י ליהנות מכל התוספים שזמינים דרך האתר. את/ה מבין/ה כי במקום שבו את/ה מאשר/ת אינטראקציה עם רשת חברתית צד שלישי, אנחנו רשאים לשתף נתונים לגבי(י)ך עם אנשי הקשר שלך (ולהיפך) על מנת שתוכל ליהנות מאלמנטים חברתיים. נתונים אלו יכול שיכללו, ללא הגבלה, את שמך ואת תמונת פרופיל המדיה החברתית שלך. על ידי השימוש בתוספים חברתיים, את/ה מסכים/ה ומבין/ה כי הרשתות או הפלטפורמות החברתיות המתאימות יכולות לאסוף מידע אישי מסוים, כגון כתובת הIP שלך, מידע לא אישי ויכולות למקם קבצי קוקיז ו/או טכנולוגיות מעקב רשת אחרות על מנת לאפשר את הפונקציונאליות של התוספים החברתיים. השימוש בתוספים כאמור מאפשר את שיתוף המידע עם חברי(י)ך או עם הציבור, תלוי בהגדרות שקבעת מול הצד השלישי שמספק את התוספים החברתיים. את/ה מבין/ה ומסכים/ה בזאת כי כאשר את/ה משתף/ת תוכן באמצעות רשתות חברתיות, התכנים שלך עלולים להפוך לציבוריים וייתכן שאחרים יפרסמו אותם שנית.

 5. שינויים למדיניות הפרטיות

  התנאים של מדיניות הפרטיות שלהלן יפקחו על השימוש באתר ו/או בשירותים ועל כל מידע שנאסף ביחס אליהם. יאללה יאללה שומרת על הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות שלהלן בכל עת, לפיכך, נא בקר/י שוב בעמוד זה לעיתים קרובות. בכל מקרה של שינוי חומרי, נעשה מאמצים סבירים לפרסם הודעה ברורה באתר ו/או נשלח לך דוא"ל לגבי השינוי כאמור לכתובת שצירפת לנו. שינויים חומריים כאמור ייכנסו לתוקף תוך שבעה (7) יום לאחר מתן הודעה כאמור באתר שלנו או באמצעות דוא"ל, המוקדם מביניהם. אחרת, כל שינוי אחר למדיניות הפרטיות שלהלן ייכנס לתוקף החל ממועד "התיקון האחרון" המוצהר ושימושך המתמשך באתר במועד התיקון האחרון או לאחריו מהווה קבלה והסכמה להיות מחויב על פי השינויים כאמור. ככל שקיים צורך לתקן את התנאים על מנת לעמוד בדרישות משפטיות כלשהן, ייתכן שהתיקונים ייכנסו לתוקף באופן מיידי, או בהתאם לדרישת החוק וללא הודעה קודמת.

 

מדיניות הקוקיז של אתר יאללה יאללה

תוקן לאחרונה: 24 דצמבר 2019

טוריסט ישראל בע"מ, חברות הבת שלה וחברות מסונפות, הפועלת תחת השם העסקי יאללה יאללה (להלן: "יאללה יאללה", "אנחנו", "שלנו") מברכים את פני(י)ך (להלן: "המשתמש/ת" או "את/ה") לאתר הראשי שלנו בכתובת https://yallayalla.co.il (להלן: "האתר"). אנחנו מחויבים לוודא כי הפרטיות שלך מוגנת. אנחנו שואפים להיות פתוחים ושקופים ככל האפשר לגבי המידע שאנחנו אוספים בעת ביקורך באתר שלנו, לרבות באמצעות השימוש ב"קבצי קוקיז".

 1. מבוא

  מדיניות קבצי הקוקיז שלהלן (להלן: "מדיניות קבצי קוקיז") מסבירה מהם קבצי קוקיז (מוגדרים מטה) וכיצד אנחנו משתמשים בהם. כמו כן, היא מסבירה את הסוגים השונים של קבצי הקוקיז בהם אנחנו משתמשים ואת הדרך בה תוכל/י לשנות או למחוק אותם. אנחנו מקווים כי מדיניות זו תסייע לך להבין ולהרגיש בטוח/ה יותר לגבי השימוש שלנו בקבצי קוקיז.

  למידע נוסף על הדרך בה המידע שלך נאסף ומשמש אותנו באופן כללי, אנא ראה/י את מדיניות הפרטיות שלנו שמפורטת מעל המדיניות שלהלן (להלן: "מדיניות פרטיות").

  במדיניות קבצי הקוקיז שלהלן, התייחסות ל"קבצי קוקיז" כוללת קבצי קוקיז ואת כל הקבצים האחרים שאוספים מידע באופן דומה. לתשומת ליבך, רוב קבצי הקוקיז לא אוספים מידע שמזהה אותך ובמקום זאת יאספו מידע כללי יותר כמו הדרך בה משתמשים מגיעים לאתר שלנו ומשתמשים בו, או מיקומו הכללי של משתמש/ת.

  הערה למשתמשים שלנו מהאיחוד האירופי:

  על מנת למקם קבצי קוקיז (לרבות תגיות וטכנולוגיות אחרות) בדפדפן או במכשיר שלך, ייתכן ונצטרך לקבל את הסכמתך. אנחנו נעשה את זה באמצעות מתן הודעה ברורה בדמות מודעת קובץ קוקי באתר שמודיעה לך אילו קבצי קוקיז מובאים לשימוש, בנוסף למידע שימושי לגבי הטכנולוגיות בהן אנחנו משתמשים וקישור למדיניות קבצי הקוקיז שלהלן. תצטרך/י לציין את הסכמתך לשימוש שלנו בקבצי קוקיז. במכשיר סלולרי, ניתן לעשות זאת באמצעות גלילת המודעה, לחיצה על כפתור או שימוש בזיהוי פנים.

  באפשרותך לבטל את השימוש בקבצי קוקיז. למידע נוסף, ראה/י סעיף 7 מטה לגבי חסימת קבצי קוקיז.

  שימוש במידע שנאסף מקבצי קוקיז: כאשר נבקש להשתמש במידע שנאסף על ידי קבצי הקוקיז וטכנולוגיות דומות, נצטרך את הסכמתך או שנעשה זאת על בסיס אינטרס לגיטימי. במקרים מסוימים, נסתמך על האינטרסים הלגיטימיים שלנו להשתמש בנתונים שנאספו באמצעות קבצי קוקיז. כדי לעשות זאת, נבצע הערכה על מנת לוודא כי המטרות שעבורן אנחנו משתמשים בנתונים שלך הן הוגנות וכי זכויות הפרטיות שלך נלקחות בחשבון. אנחנו מסתמכים אך ורק על אינטרסים לגיטימיים בהם הזכויות שלך לא גוברות על האינטרסים שלנו להשתמש בנתונים. למידע נוסף על הזכויות שלך בקשר לאינטרסים לגיטימיים, אנא/י פנה/י למדיניות הפרטיות שלנו.

 2. מהם קבצי קוקיז?

  קבצי קוקיז הם קבצי טקסט קטנים שניתן לגשת אליהם ממקום אחסונם במחשב או במכשיר הנייד שלך בעת ביקורך באתר או בעמוד באתר. אנחנו משתמשים בקבצי קוקיז, משואות אינטרנט, פיקסלים, קבצי gif שקופים וכלים דומים אחרים (להלן במאוחד: "קבצי קוקיז") באתר שלנו כדי להבדיל בין המכשיר שלך לבין מכשירים של משתמשים אחרים באתר, לשפר את ביצועי האתר, לספק שירות טוב יותר ומותאם אישית בהתאם לתחומי העניין האישיים של המשתמש ובהתאם למכשיר או הדפדפן, לעקוב אחר השימוש של משתמשים באתר, לאסוף מידע על המיקום הגיאוגרפי המשוער של המשתמשים (כגון, עיר) על מנת לספק תוכן מקומי, למנוע הונאה ו/או שימוש לרעה, להעריך את גודל הקהל שלנו ותבניות השימוש שלו ולבצע אנליטיקה אחרת, לפתח את האתר שלנו ולספק את הקמפיינים הפרסומיים שלנו למשתמשים ברחבי אתרים ומכשירים שונים.

 3. במשך כמה זמן יישארו קבצי הקוקיז במכשיר שלי?

  רוב קבצי הקוקיז בהם אנחנו משתמשים נמחקים מהמכשיר שלך מיד לאחר סיום הגלישה בדפדפן (להלן: "קבצי קוקיז לגלישה"). קבצי קוקיז אחרים נותרים שמורים במכשיר שלך ומאפשרים לנו לזהות את המכשיר שלך בביקור עתידי באתר שלנו (להלן: "קבצי קוקיז מתמשכים"). קבצי קוקיז מתמשכים מאפשרים לנו להפוך את האתר לידידותי למשתמש, בטוח ויעיל יותר ועל מנת לתעד את הסכמתך למדיניות קבצי הקוקיז שמפורטת להלן. לתשומת ליבך, הנתונים שנאספים באמצעות קבצי קוקיז לא יישמרו מעבר לזמן הנחוץ לביצוע המטרות שהוזכרו לעיל.

 4. קבצי קוקיז צד ראשון וצד שלישי?

  קבצי קוקיז צד ראשון הם קבצי קוקיז אשר שייכים לנו ומוקמו על ידינו במכשירך. קבצי קוקיז צד שלישי הם קבצי קוקיז אשר צד אחר, שמספק לנו שירות, ממקם במכשירך באמצעות שימושך באתר שלנו. לדוגמה, על מנת לנהל את האתר שלנו ולצרכי מחקר, התקשרנו עם ספקי שירות צד שלישי על מנת לעקוב אחר ולנתח מידע סטטיסטי על שימוש והיקף ממשתמשי האתר שלנו. קבצי קוקיז צד שלישי יכול שימוקמו גם במכשירך באמצעות שותפינו העסקיים כך שגם הם יוכלו להשתמש בהם על מנת לפרסם לך מוצרים ושירותים בכל מקום אחר באינטרנט.

 5. האם המעקב כולל מידע לגבי פתיחת הודעות הדוא"ל שלנו על ידי המשתמש?

  הודעות הדוא"ל שלנו עשויות להכיל "פיקסל משואת אינטרנט" המאפשר לנו לאמת בין אם הודעות הדוא"ל שלנו (וכל קישורים או פרסומות בתוך הדוא"ל) נפתחו. אנחנו רשאים להשתמש במידע זה כדי לקבוע האם הודעות הדוא"ל שלנו מעניינות משתמשים, לפנות למשתמשים שלא פותחים את הודעות הדוא"ל שלנו ולאמת האם הם חפצים להמשיך לקבל אותן ולהודיע למפרסמים שלנו במצטבר על גודל הקהל של הפרסומות שלהם. לתשומת ליבך, "פיקסל משואת אינטרנט" כאמור יימחק לאחר שתמחק/י את הודעת הדוא"ל מחשבון הדוא"ל שלך. אם אינך מעוניין/ת כי "פיקסל משואת אינטרנט" יותקן במכשירך כלל, עלי(י)ך להגדיר את חשבון הדוא"ל שלך לקבל הודעות דוא"ל מאיתנו בטקסט פשוט ולא בצורת HTML.

 6. באילו קבצי קוקיז משתמש האתר שלנו?

  באופן כללי, קבצי הקוקיז שלנו ממלאים את התפקידים הבאים:

  • קבצי קוקיז חיוניים – קבצי קוקיז אלו חיוניים לניווט ברחבי האתר ולשימוש במאפייניו. לדוגמה, הם מאפשרים לנו לזכור את העדפות קבצי הקוקיז שלך ולבצע אימות כאשר משהו לא עובד כהלכה, על מנת שנוכל לתקנו במהרה.
  • קבצי קוקיז אנליטיים וביצועיים – קבצי קוקיז אלו משמשים לניתוח הדרך בה המשתמשים שלנו משתמשים באתר שלנו ולנטר את ביצועי האתר. לדוגמה, ייתכן ונשתמש בקבצי קוקיז של ביצועים על מנת לנטר באילו עמודים מבקרים לעיתים קרובות ומאילו מיקומים מגיעים המשתמשים שלנו. ייתכן וגם נשתמש בקבצי קוקיז אלו כדי להדגיש שירותים באתר שלדעתנו יעניינו אותך בהתאם לשימוש שלך באתר. אנחנו בדרך כלל משתמשים בקבצי קוקיז צד שלישי כדי לבצע את השירותים הנ"ל, לדוגמה, Google Analytics.
  • קבצי קוקיז של פונקציונאליות – קבצי קוקיז אלו מאפשרים לנו להפעיל את האתר בהתאם להעדפות שלך בעת הגלישה באתר. לדוגמה, קבצי קוקיז אלו מורידים ממך את הצורך להקליד שם משתמש בכל פעם שאת/ה ניגשת לאתר וזוכרים את העדפות ההתאמה האישית שלך, כגון גודל טקסט מועדף, גופנים, שפות וחלקים אחרים באתר שניתנים להתאמה אישית.
  • קבצי קוקיז למיקוד ומעקב – קבצי קוקיז אלו אוספים מידע לגבי הפעולות שלך אתר שלנו ובאתרים אחרים, על מנת לספק לך: (1) פרסום התנהגותי מקוון, שעבורו קבצי קוקיז ממוקמים במכשיר שלך על ידי ספקי השירות צד שלישי שלנו על מנת לאסוף את פעילות הגלישה שלך באינטרנט ולקבץ יחדיו את תחומי העניין שלך על מנת לספק לך פרסומות ממוקדות שמתאימות לך יותר בעת ביקורך באתר שלנו (לתשומת ליבך, היסטוריית פעילות הגלישה שלך באינטרנט יכולה לשמש כדי להסיק מידע דמוגרפי מסוים בקשר אלי(י)ך, כגון הגיל והמין שלך); ו-(2) מיקוד חוזר, שמאפשר לשותפי הפרסום שלנו להציג לך פרסומות שנבחרו בהתאם לפעילות הגלישה המקוונת שלך באתרים אחרים, ובכך מאפשר לחברות לפרסם לאנשים שביקרו באתר שלהן בעבר. אנחנו רשאים להרשות לספקי השירות צד שלישי שלנו להשתמש בקבצי קוקיז באתר למטרות המפורטות לעיל, לרבות איסוף מידע לגבי הפעילות המקוונת שלך לאורך זמן ובאתרים שונים. למידע נוסף על הפיתוח של פרופילי משתמש והשימוש בקבצי קוקיז למיקוד/פרסום, אנא ראה/י את האתר בכתובת youronlinechoices.eu.
  • קבצי קוקיז של רישות חברתי – קבצי קוקיז אלו מובאים לשימוש על מנת שמשתמשים יוכלו לבצע אינטראקציה עם התכנים של פלטפורמות חברתיות שונות (Facebook, Twitter, Pinterst וכו') ונוצרו במיוחד עבור כל משתמש ברשתות חברתיות אלו. תנאי השימוש של קבצי קוקיז אלו והמידע שנאסף מוסדר תחת מדיניות הפרטיות של הפלטפורמה החברתית התואמת.

הרשימה מטה מונה קבצי קוקיז מסוימים שניתן למצוא באתר שלנו:

שםסוגמטרה
Google Analyticsטכנולוגיית מעקב צד שלישיקובץ קוקי של ביצועים, המשמש לאיסוף מידע לגבי הדרך בה מבקרים משתמשים באתר שלנו. אנחנו משתמשים במידע על מנת לחבר דו"חות שיעזרו לנו לשפר את האתר. קבצי הקוקיז אוספים מידע באופן אנונימי, לרבות מספר המבקרים לאתר, מאין מגיעים המבקרים לאתר והעמודים בהם ביקרו. מדיניות פרטיות.
Adwords (Google)קבצי קוקיז של פרסום (ממוקד) צד שלישיקובץ קוקי של רישות חברתי, המשויך לשירות הפרסום AdWords מבית Google. עוזר לעקוב אחר שיעורי המרה עבור פרסומות. מדיניות פרטיות.
Facebook Cookiesרישות חברתי צד שלישיקובץ קוקי של רישות חברתי, אשר מאפשר לפלטפורמה Facebook להציע לך מוצרים של Facebook ולהבין את המידע שהם מקבליך אודותי(י)ך, לרבות מידע אודות שימושך באתרים וביישומים אחרים, בין אם את/ה רשום או מחובר או לא. מדיניות קוקיז.
קבצי הקוקיז שלך אנחנו משתמשים בקבצי קוקיז על מנת לעקוב אחר משתמשים המגיעים מאפיקים מסוימים על מנת לספק קידומי מכירות, הצעות מיוחדות וחוויה ממוקדת/מותאמת אישית אחרת.

 

 1. האם משתמש באתר יכול לחסום קבצי קוקיז?

  רוב המכשירים והדפדפנים יאפשרו לך למחוק קבצי קוקיז מהכונן הקשיח של המכשיר שלך, לחסום קבלת קבצי קוקיז או לקבל אזהרה לפני אחסון קובץ קוקיז. עם זאת, ככל שתחסום או תמחק קבצי קוקיז, ייתכן והחוויה שלך באתר תהיה מוגבלת. שים/י לב כי אם לא תחסום/תחסמי את קבלת קבצי הקוקיז, האתר ישתמש בקבצי קוקיז בעת שימושך באתר (הכל למעט כאשר הדין החל דורש לספק הסכמה נפרדת לשימוש בקבצי קוקיז כאמור, ובמקרה זה אנחנו נשתמש בקבצי הקוקיז כאמור רק לאחר שנקבל את הסכמתך הנפרדת לשימוש כאמור ובכפוף לזכותך לבטל את ההסכמה כאמור בכל עת). ככל שתרצה/י להסיר קבצי קוקיז שאוחסנו בעבר, באפשרותך למחוק באופן ידני את קבצי הקוקיז בכל עת. עם זאת, זה לא ימנע מהאתר למקם קבצי קוקיז נוספים במכשירך למעט ועד שתשנה/י את ההגדרות שלך כמתואר לעיל.

  להנחיות מפורטות לגבי חסימת קבצי קוקיז, אנא פנה/י למדור 'עזרה', 'כלים' או 'עריכה' בדפדפן שלך או היכנס/י לכתובת http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies. הקישורים הבאים מובילים להנחיות לגבי חסימת קבצי קוקיז בדפדפנים נפוצים:

  • Chrome
  • Internet Explorer ו-Microsoft Edge
  • Mozilla Firefox
  • Safari
 2. ביטול קבצי קוקיז של ביצועים (performance cookies)

  ניתן לבטל את תיעוד פעילות הגלישה שלך באתר באמצעות קבצי קוקיז של ביצועים. לתשומת ליבך, אנחנו משתמשים ב-Google Analytics בתור ספק השירות שלנו למעקב אחר הפעולות של משתמשים באתר, לרבות באמצעות שימוש בקבצי קוקיז מתמשכים של השירות הנ"ל. חברת גוגל מספקת תוסף לדפדפן שמאפשר למשתמשים לבטל את Google Analytics בכל האתרים, וניתן להוריד אותו כאן: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 3. ביטול קבצי קוזי של פרסום ממוקד

  לתשומת ליבך, ככל שתרצה/י להפסיק לקבל פרסום ממוקד, לא תקבל/י פחות פרסום בעת השימוש באתר שלנו, אלא, הפרסום שתראה/י לא יהיה מותאם לתחומי העניין שלך. באפשרותך לבקר באתר העזרה לצרכן של לשכת הפרסום המקוון בכתובת http://www.youronlinechoices.com/uk/your-ad-choices, אשר יספק לך מידע נוסף, רשימה של כל קבצי הקוקיז שכרגע מותקנים במכשיר שלך והנחיות כיצד לבטל כל אחד מהם.

 4. שינויים למדיניות הקוקיז

  החברה שומרת על הזכות לשנות את מדיניות הקוקיז שלהלן בכל עת, לפיכך, נא בקר/י שוב בעמוד זה לעיתים קרובות. בכל מקרה של שינוי חומרי, נעשה מאמצים סבירים לפרסם הודעה ברורה באתר ו/או נשלח לך דוא"ל לגבי השינוי כאמור לכתובת שצירפת לנו. שינויים חומריים כאמור ייכנסו לתוקף תוך שבעה (7) יום לאחר מתן הודעה כאמור באתר שלנו או באמצעות דוא"ל, המוקדם מביניהם. אחרת, כל שינוי אחר למדיניות הקוקיז שלהלן ייכנס לתוקף החל ממועד "התיקון האחרון" המוצהר ושימושך המתמשך באתר במועד התיקון האחרון או לאחריו מהווה קבלה והסכמה להיות מחויב על פי השינויים כאמור. ככל שקיים צורך לתקן את התנאים על מנת לעמוד בדרישות משפטיות כלשהן, ייתכן שהתיקונים ייכנסו לתוקף באופן מיידי, או בהתאם לדרישת החוק וללא הודעה קודמת.